Kas yra nagų lakas?

Nagų lakas yra skystis, kuris gali greitai išdžiūti ir gali būti dažomas ant nagų ir nagų. Jo spalva gali trukti ilgą laiką.

Jį sudaro:
· Cheminių medžiagų
· Pigmentai, ypač dažiukai ar pigmentai ir kiti ingredientai vandens pagrindu pagamintiems mišiniams· Sudedamosios dalys, kurios paprastai neišgaruoja, pvz., Polimerai, arba išgaruoja per lėtai, kad turėtų įtakos taikymui, nes daugelis tirpiklių mišinių. Sudedamosios dalys, kurios subalansuoja mišinio klampumą, pvz., Polivinilacetatas.

Jis ant nagų dedami šepečiais, kempine, rašikliais arba rankomis.
Jis gali būti pašalintas nagų lako valikliu.

Veiksmus:
1. Prieš taikydami akrilo nagų laką, įsitikinkite, kad jūsų nagai yra švarūs, sausi ir be aliejų.
2. Pirmiausia užtepkite pagrindinį sluoksnį, kad išvengtumėte dažymo ir apsaugotumėte nagų antgalius.
3. Sukurkite lygų paviršių poliruoti, padant nagus į norimą formą, naudojant metalinį failą.
4. Pasirinkite nagų lako spalvą pagal vartotojo skonį.
5. Užtepkite vieną ar du plonus pagrindo spalvos sluoksnius tolygiai ant nagų, naudodami aliktorių šepetį arba kempinę. Leiskite išdžiūti tarp.
6. Užtepkite viršutinį kailį, kad apsaugotumėte nagus ir pridėtumėte blizgesį nagų lakui.
7. Nuimkite nagų laką nagų lako valikliu, kai lenkas nebereikia.

Kuo naudingi nagų lakai?

Nagų lakas turi daug teigiamų dalykų. Tai puikus grožio produktas moterims sustiprinti savo rankas ir pirštus su spalva ir blizgesiu. Jis taip pat yra nebrangus, nes vienas butelis gali trukti ilgą laiką, jei teisingai laikomasi instrukcijų.
Kitas teigiamas dalykas yra tai, kad nagai atrodo gražiai vos keliais žingsniais. Tai galima padaryti per kelias minutes nesukeliant per daug problemų vartotojams.
Be to, ji turi skirtingas spalvas ir įvairių dizaino pasirinkti taip, kad kiekvienas galėtų rasti savo mėgstamą, lengvai taikomas nagų lakas.
Nagų lako spalva gali trukti gana ilgą laiką, priklausomai nuo to, kaip gerai laikomasi instrukcijų ir kaip gerai palaikote nagus.
https://beinitas.lt/209-lakai

No more articles